Blog - EM-KA Biznes

Blog

Nasz sklep medyczny w Rzeszowie oferuje wysokiej jakości inhalatory, które mogą słuzyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym członkom rodziny.

Orteza jest doskonałą alternatywą dla gipsu. Lekka, przewiewna, łatwa do zakładania i ściągania, ułatwia utrzymanie higieny.

Rak jelita grubego jest typem nowotworu, który nie daje objawy we wczesnym stadium jego rozwoju. Dlatego warto jest robić regularnie badania.

Sprzęt rehabilitacyjny jest doskonałym sposobem prewencji bólu kręgosłupa towarzyszącemu pracy i nauce zdalnej. Poznaj, jaki produkt wybrać!

Sklep medyczny w Rzeszowie Emka Biznes poleca wysokiej jakości produkty oraz fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

W momencie, kiedy musimy skorygować wadę kręgosłupa, wadę ortopedyczną czy dolegliwości stawowe, zalecane są nam wkładki ortopedyczne do butów. Jednak ich dobór zależy nie tylko od obecnego schorzenia czy deformacji. Powinny one być zarówno pomocne na zdiagnozowaną dolegliwość, jak i nieszkodzące stopom. O tę część naszego ciała dba już nie tylko kształt wkładek, ale również […]

Statystyki pokazują, że niemal 80% dzieci w naszym kraju, ma mniejszą bądź większą wadę postawy. Z kolei co druga osoba dorosła skarży się na ból pleców. Siedzący tryb życia, brak ruchu, nadwaga, nieprawidłowa pozycja ciała, jak również różnego rodzaju urazy kręgosłupa to czynniki, które prędzej czy później skutkują wizytą u ortopedy. Dość często wychodzimy więc […]

Aby wyroby kompresyjne na dłużej zachowały swoje właściwości, należy o nie odpowiednio dbać. Zobacz, jak możesz przedłużyć ich żywotność.

Rak jelita grubego, wykryty we wczesnym stadium, daje duże szanse na wyleczenie. Jakie czynniki wpływają na rozwój tej choroby i jakie są jej objawy?

Rekonwalescencja po udarze zależy od szybkości udzielonej pomocy. Ogromne znaczenie ma również szybko wdrożona rehabilitacja.

RSS
Follow by Email

Dofinansowania NFZ