Blog - EM-KA Biznes

Blog

Rehabilitacja jest koniecznością po prawie każdym urazie czy leczeniu operacyjnym. Pomaga wrócić do sprawności i lepszego zdrowia.

Myślisz, że nietrzymanie moczu to tylko Twój problem? Wsydzisz się poprosić o pomoc? Niepotrzebnie, to dolegliwość tysięcy osób!

Ortezy to nowoczesny sprzęt medyczny wykorzystywany do stabilizacji stawów i kończyn. W naszym sklepie dobierzemy odpowiedni model dla Twojego schorzenia.

Aby wkładki ortopedyczne mogły spełniać swoją funkcję, powinny być prawidłowo dobrane. W artykule przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek.

Lekarz zalecił Ci profilaktyczne noszenie rajstop lub pończoch przeciwżylakowych? Przyjdź do nas lub odwiedź e-sklep i znajdź odpowiedni produkt!

Dla osób ubezpieczonych na zakup przedmiotów ortopedycznych, czy pomocniczych przysługuje refundacja NFZ. Przeczytaj, w jaki sposób możesz ją zdobyć!

Stomia to przykra dolegliwość, nie oznacza jednak konieczności rezygnacji z aktywnego życia. W naszym sklepie sprzęt stomijny kupisz w korzystnych cenach.

Dofinansowania NFZ